Malá letní akce III

Posted on 18.7.2011

1


Jetřichovský nohejbalový kurty  jsou perfektním místem pro malou letní akci. Všechno (kiosek, záchody, pódium) se nachází na několika málo metrech čtverečních, takže i když přijde 50 lidí, je postaráno o příjemnou atmosféru. Přesvědčili jsme se o tom už dvakrát, letos už teda můžeme směle mluvit o tradičním pokračování tradiční akce. Tradičně se kryjeme s Brutalem, netradičně i s akcí v Šonově, přesto doufáme, že si několik málo lidí cestu do Jetřichova najde. Jasně, nenabízíme Sepulturu ani hořící kytary, nabízíme „jen“ tři porce poctivýho rokenrolu.

Zkouška sirén

Kdo nezná Zkoušku sirén, nemůže se považovat za fanouška rockový muziky. Sirény, to je esence, cesta ke kořenům, návrat k podstatě. Letos jim vyšla boží deska na Silver Rocket. Můžete vyzkoušet, jak chutná třeba Hmota s příchutí masa.

Na živo by to mohlo v Jetřichově vypadat následovně. I když je to nespravedlivý ke zbytku, povšimněte si muže za bubny.

Social Party

Neradi se opakujeme, ale někdy není zbytí. Loni se nám líbili Social Party, jim se líbilo u nás. Během roku nachystali novej materiál a brzo bude deska. Venku už je jedna ukázka, poslechněte si na uvedeným odkazu skladbu Stromy.

Kdo si nepamatuje, jak kluci vypadaj, tak si může pustit video, který ale hraje trochu hůř.

Bumfrang3

Bumfrang3 už nějakej ten pátek brázděj vody domácího undergroundu se svojí originální muzikou. V Jetřichově budou ten večer jedinou kapelou, která rozbalí jinej nástroj než kytaru, basu a bicí. Těšte se na post-punk s anologovejma klávesama.

Živák z loňskýho roku:

Info

Kde: nohejbalový kurty Jetřichov (v centru vesnice)

Kdy: sobota 13.8.2011 od 20 hodin

Vstupné 60 korun

Před koncertem odehrajeme turnaj v nohejbale. Bližší info brzy.

Posted in: Pozvánky