Nohejbalový turnaj

Posted on 26.7.2011

0


Před koncertem 13. srpna v Jetřichově se jako loni i předloni odkope turnaj v nohejbale trojic.

Zdá se, že „trampskej fotbal“ je ideálním sportem i pro máničky a punkáče. Hrát ho může v podstatě každej, kdo má alespoň trochu vlažnej vztah ke sportu a nebojí se balónu. Jako takovej je i použitelnou předehrou před koncertem: moc se neunavíte, ale zároveň už se můžete – třeba konzumací piva – chystat na večerní představení.

Ale pozor. Jetřichov vždycky byl nohejbalovou vesnicí (místní borci hrajou okresní soutěž), proto není na turnaji nouze ani o kvalitní sportovní výkony. Systém turnaje bude nastavenej tak, aby si dostatečně zahrála každá trojice (tzn. základní skupiny plus play-off). Poprosíme místní kluky, aby složily „hratelný“ teamy, smečím třech profesionálů se přecijen vzdoruje těžko. Proto se nebojte a přijďte si zahrát. Stejně jako loni, tak i letos nastoupí do turnaje minimálně jedna z kapel. Pokud nemáte trojici, můžete přijít naslepo a snad se pro vás spoluhráči najdou.

A ještě pár organizačních poznámek – začneme zřejmě někdy po poledni, podle počtu teamů. Abysme měli aspoň trochu přehled, dejte nám nějakou cestou prosím vědět, že se objevíte. Kdyby bylo více zájemců, posuneme začátek na dopoledne. Finální info se určitě dozvíte. Startovný činí 60 Kč na hlavu a je zároveň vstupenkou na večerní koncert.

Sportu zdar!

Posted in: Sport