Unkilled Worker!

Posted on 26.6.2012

0


Domluvili jsme koncert na poslední chvíli. Už teď je jasný, že půjde o akci, o který se jednou budou vyprávět legendy.

V Jetřichově na Jumpovišti (koupaliště, požární cvičiště, prostě ta bouda uprostřed vesnice) ve čtvrtek 5.7.2012 od 19 hodin večer zahrajou:

Unkilled Worker Machine, Unkilled Worker a Anthropoid

Unkilled Worker Machine – kapela, ve který se sešli kytarista Todd (Wollongong) a bubenice Káka (Kaljeka). Pro ty z vás, kteří teskní po Wollongong (a víme, že vás je hodně), ideální příležitost, jak si zamáchat hlavou na zabijácký riffy a propotit v kotli trenky nebo kalhotky. Právě v týhle sestavě se Todd nejvíc přiblížil zvuku svý (bývalý?) kapely Wollongong, která se od legendárního koncertu na Spacákových narozkách v Meziměstí na nádraží těší na Broumovsku nebývalý přízni.

 

 

Unkilled Worker – Todd v poslední době nashromáždil ale dost dalšího materiálu a vystupuje i sólo. Klidnější poloha, muž s kytarou a svědectví o tomhle neklidným světě.

Anthropoid – místní borec z Broumova, kterej uvede večer svou čtyřicetiminutovkou hardcore folku.

Ve čtvrtek a potom i v pátek je volno – státní svátky. Na akci narazíme sud piva, připravíme nějaký pochutiny… Můžete přespat ve spacáku, postavit si stan, pařit do rána. Vstupný se bude pohybovat někde kolem 50 korun. Těšíme se na vás!

 

Posted in: Pozvánky