Přijedou dr fleischman a spol.

Posted on 9.2.2013

0


Tříměsíční odpočinek od pořádání koncertů ukončíme v sobotu 13. dubna 2013. Ambra v Broumově-Olivětíně bude azylem pro tři kapely. Dvě z nich už u nás hráli, třetí sem zavítá poprvý.

dr fleischman (Pieńsk / PL) – http://drfleischman.blogspot.com/

Kapelu z Pieńsku budeme hostit potřetí. Kdysi už hráli v Ambře, byl to vůbec náš první koncert, kterej jsme tam kdy pořádali. Že to je už pár let, o tom svědčí vzpomínka na afterparty, která potom proběhla Za vodou, ještě na starým místě u řeky. Druhej koncert těhle výtečníků se potom odehrál na Šrumci ve Vernéřovicích. Kapela už byla u ledu, ale nedávno se ji pánové rozhodli znovu nakopnout. Na jaro připravujou novou desku.

Amanita Muscaria (Gryfów Śląski / PL) – http://www.myspace.com/amanitamuscariahc

Už i „Muchomůrka červená“ u nás hrála. Bylo to kdysi na Šrumci v Jetřichově, kde se vybalili s energickým hc punkem a zanechali výraznou stopu – několik zdejších pankáčů označilo jejich vystoupení za nezapomenutelný. Ve svý misi pokračujou od tý doby dál a i v Ambře ukážou, že když máte dost energie a nápady na melodie, tak je to vlastně všechno, co pro svoji kapelu v tomhle stylu potřebujete.

Black Noise (CZ / PL) – http://blacknoisehc.blogspot.com/

Za bicíma Marcin (dr fleischman), za mikrofonem Michal (Lewisit). To jsou dvě postavy, který byste z týhle kapely mohli znát. Obklopili se dalšíma muzikantama a při pauze dr fleischman a po konci Lewisit rozjeli novou kapelu. Screamo kapelu.

kocko2

Posted in: Pozvánky