rickoLus a Stinka za náma

Posted on 21.12.2013

2


Díky všem za návštěvu na koncertě Rickoluse a Stinky. Sešlo se nás tam nečekaně hodně a byl to fajn večer.

Tentokrát se zachoval nevšední důkazní materiál. Rickolus dostal na koncertě v Plzni notes, do kterýho si potom po cestě kreslil svý pocity z jednotlivejch koncertů. Do Broumova se prokousával z Břeclavi hustou mlhou a přes několikero pohoří. Byl to jistě obdivuhodnej výkon, protože večer předtím se v Břeclavi podle svejch slov „trochu víc opil“ a na Floridě „jsou všechny silnice jenom rovný a osvětlený“. Do Ambry taky přijel pěkně vyřízenej, dal si guláš, kafe, pivo a čaj a po koncertě měl jako hlavní téma dostat se co nejdřív do postele. Na samotným koncertním nasazení to ale nebylo znát. A taky zahrál Drain You od Nirvany.

Rickolusova ilustrace z koncertu v Broumově

Rickolusova ilustrace z koncertu v Broumově

Další  čtyři obrázky jsme ještě vykradli z Rickolusova Instagramu, než tam definitivně zapadaj digitálním prachem. Vždy s originálním komentářem umělce.

That was the most terrifying drive I've ever experienced. Traversing the back roads of Eastern Europe. Happy to be alive. Now I will have the oldest beer in the Czech Republic. na zdraví!

That was the most terrifying drive I’ve ever experienced. Traversing the back roads of Eastern Europe. Happy to be alive. Now I will have the oldest beer in the Czech Republic. na zdraví!

The folks I'm staying with in Broumov, CZ asked me if I wanted to see the worst painting ever. It was hanging in their stairwell.

The folks I’m staying with in Broumov, CZ asked me if I wanted to see the worst painting ever. It was hanging in their stairwell.

Monastery in Broumov where they serve coffee and beer on a Sunday. #tour #broumov

Monastery in Broumov where they serve coffee and beer on a Sunday. #tour #broumov

Ahhh, so this is what I was driving through last night. Cool

Ahhh, so this is what I was driving through last night. Cool

Koncert samotnej opět zachytil objektivem Tom Šrejber. Jednu ukázkovou momentku připojujeme, zbytek najdete ve fotogalerii Aardvark magazínu.

Foto Tom Šrejber.

Foto Tom Šrejber.

Posted in: Reporty