OTK a spol. do archivu

Posted on 11.4.2014

0


Koncert OTK, DPvJU a Sisiroe byl první akci v předsálí na Střeláku v Broumově. Byli jsme zvědaví, jak se prostor osvědčí a jestli bude možný pořádat tady akce do budoucna. Bude.

█████████ █████  ████  ██ █████████████ █████, █████ ███████. ██████ █████████. (Co bysme kňučeli, že jo. – pozn. cenzora)

Tenhle drobnej nedostatek vyvažujou klady – za prvý umístění téměř v samotným centru Broumova, v epicentru dění, v baráku, kde se nachází zdejší nejoblíbenější hospoda. (Což je teda zároveň – jak se ukázalo – trošku nevýhoda, protože několik avizovanejch návštěvníků nedokázalo opustit výčep během celýho večera a dojít do patra na koncert. Několik jich to zvládlo až třeba po půlnoci a můžeme pochybovat, jestli si svoji návštěvu vůbec pamatujou.) Předsálí je akurátních rozměrů, koberec ze země vybíhá místama i na stěny – zvuk OK, atmosféra taky. Přímo v předsálí je i bar, takže jako obsluha jsme měli vynikající přehled o dění na pódiu. Podařilo se vyřešit i počáteční problém s přívodem proudu – podtrženo a sečteno, je to dobrý místo.

Sešli jsem se kvůli Spacákovi, abysme oslavili jeho narozeniny a kvůli vystupujícím umělcům. Vystřídali se v pořadí Sisiroe – Dřevěné pytlí v jutových uhlích – OTK. Můžete si přečíst, co si o tom celém myslel Honza Hamerský. Michal Bořke nám na místě nahrál svoje fotky. Po koncertě se ještě dost dlouho žvanilo, pil se fernet (!?) a plus minus v pět nad ránem jsme se rozešli do Jackyho bytu. Zatímco někteří umělci již spali, jiní ještě hráli na půdě ping-pong… Až do sedmi.

Spojeno tagy: , , , ,
Posted in: Reporty