Pontiak, Argonaut, Primeval Cry

Posted on 13.4.2014

0


Den D se blíží. Snad do nás neuhodí blesk, ale letošní Velkej pátek bude v Broumově opravdu VELKEJ. Podařilo se nám na poslední chvíli booknout koncert Pontiakskvělý kapely z Virginie, kterou musí milovat každej, kdo… Každej.

Pontiak jedou opravdu dlouhý evropský tour, který má i šest zastávek v Česku. Původně měli hrát v pátek 18. dubna v polským Krakově, ale znáte to – člověk míní, pánbů mění, nastaví do cesty překážky a vaše oblíbená kapela je k dispozici pro koncert v Broumově. Máme z toho ohromnou radost (hlavně Jacky, kterej nebude muset cestovat na otočku do Prahy na jejich středeční koncert a ušetřený dva tisíce bude moct proinvestovat v pátek) a rádi bysme se o ni podělili s váma.

Je zbytečný přežvykovat něco, co už bylo napsáno – proto si zkuste přečíst třeba tenhle aktuální rozhovor. Z toho, co Pontiak říkají, se dá vyvodit, že by se jim na Broumovsku mohlo líbit. Navíc, pokud si pustíte třeba výše vloženej klip, tak zjistíte, že jejich krajina je úplně stejná, jako ta na Broumovsku. Kdyby někdo tvrdil, že se to natáčelo mezi Jetřichovem a Hejtmánkovicema, tak by nebylo možný oponovat. Mihne se tam dokonce i Šlégr. A to je dobrý znamení.

Pontiak mají venku novou desku Innocence, která bude hlavní náplní jejich pátečního setu. Poslechněte si ji tady:

Nebude to ale večer jedný kapely. Před Pontiak zahrajou královehradecký Argonaut, který taky právě vydávaj novou desku Srdce & koule. I díky nim to vypadá na večer vzletnejch melodií a zpěvnejch refrénů. Málokdo asi netuší, že se v týhle kapele potkávají kluci z Elektročas, Zkoušky sirén – a nově taky díky bubeníkovi z Need of Activity.

Večer otevřou Primeval Cry, nová kapela známých broumovských tváří (ex-Mizérie, Asy-Metri).

Koncert se po dobrý zkušenosti z minula uskuteční zase v Broumově na Střelnici. Začneme ve 20 hodin, vstup bude 150 korun. Po stížnostech jsme zapracovali na nápojovým lístku a na čepu bude regionální pivo. Těšíme se na vás!

Pátek 18/4/2014, Broumov – KD Střelnice: Pontiak (USA), Argonaut, Primeval Cry

FCB / LASTFM

Posted in: Pozvánky