Rickolus, Stinka a Leto už v sobotu!

Posted on 10.9.2014

0


Sobotní koncert Rickoluse, Leta a Stinky je takříkajíc za dveřma. Máme přichystaný dva sudy Opata (chmelený Bitter, je to lahůdka!) i ping-pong na noclehárně, všechno by teda mělo klapnout bez nejmenšího problému. Brány Střelnice se otevřou před osmou večerní a krátce potom koncert začne. Samozřejmě můžeme doporučit včasnější příchod na místo, koncertní sál se nachází v patře nad nejlepší broumovskou hospodou.

Leták

Nemá cenu po sto první opakovat, jak muzika všech tří zúčastněných stojí za poslech. V době internetu se každej určitě zvládnul přesvědčit. Kdybyste to ještě chtěli dohnat na poslední chvíli, můžete si poslechnout fungl nový Rickolosův materiál Rivers And Lakes, který vyšel před dvěma dny jako split s Drones. Komu by to nesedlo, může se ještě přijít přesvědčit naživo.

Doba internetu nám taky poskytuje bližší vhled na právě probíhající turné Rickoluse a Leta. Broumov bude Rickolusovou jedenáctou zastávkou na šňůře a zároveň posledním společným koncertem s dvojicí Leto. Tweety a posty na dalších sociálních sítích mluví zejména o panující příjemné atmosféře a o alkoholu. Booking agent ale dal k dobru také fotku, kde vidíme vozidlo, kterým celá trojice putuje:

Vhodným doplněním je dnešní fotka, která ukazuje interiér vozu:

Stinka se vrátila z Rumunska, kde zahrála na festivalu v Banátu. Nechala si opravit harmoniku a na sobotní koncert v rodným městě je už poctivě nachystaná:

Nástroje

 

Nejjednodušší to máme my ostatní. Stačí přijít v sobotu 13. září do Broumova na Střelák a užít si hudbu a tanec. Těšíme se na viděnou.

FCB

Spojeno tagy: , , ,
Posted in: Pozvánky