Report ze Střeláku

Posted on 28.9.2014

0


Prozatím se loučíme s předsálím Střelnice, který se nám osvědčilo, a pokud bude v budoucnu vhodná příležitost a město nám půjčí klíče, tak se sem rádi vrátíme. Zakončili jsme to koncertem trojice Leto, Stinka a Rickolus.

Na začátku jsme měli lehký potíže se zvukem, který nás donutili přeházet pořadí kapel a trochu zaimprovizovat. Bohužel se kvůli tomu nedostalo na společnej song Rickoluse a Leta (aka Rickoleto), protože jsme pak při zvučení a hraní postupovali od nejsložitějšího k nejjednoduššímu: Leto, Stinka, Rickolus.

Jak to potom na koberci v předsálí vypadalo? Honza Hamerský to viděl takhle, Tom Šrejber přes svůj objektiv pro změnu takhle.

Dva Instagramy od Anky:

Stinka

Stinka

Rickolus

Rickolus

Jednalo se o poslední koncert z části Rickolusova tour, na který ho několik dní doprovázeli Leto. Palma o celým tomhle dlouhým večírku napsala tour report, kterej je fakt moc hezkej. Ve znamení vzpomínek se nesla celá dlouhá afterparty, která končila asi ve 4 ráno a při níž jsme si nad nedojedeným jídlem a broumovským Opatem pěkně pofilozofovali.

Late night/early morning chat with Rickolus and (1/2) Leto

Late night/early morning chat with Rickolus and (1/2) Leto

Na závěr dvě momentky od Rickoluse. Na první sledujte týpka, kterej pod přezdívkou Kožuch poctivě tankoval na baru celej večer červený víno. Na druhým domek v petrovickejch zatáčkách.

For the past 8 days I've been on tour in Czech Republic, Hungary and Slovakia with two of the nicest and funniest folks I've ever met. They also happen to be a great band called LETO. Tonight was out last show together. I'm gonna miss these guys!

For the past 8 days I’ve been on tour in Czech Republic, Hungary and Slovakia with two of the nicest and funniest folks I’ve ever met. They also happen to be a great band called LETO. Tonight was out last show together. I’m gonna miss these guys!

This is a little late but whatever, sometimes good wifi is hard to find. Farewell Czech Republic! We played we drank we howled at the moon, the past two weeks were amazing! You are beautiful and I can't wait to see you guys again, until then, Na Zdraví!

This is a little late but whatever, sometimes good wifi is hard to find. Farewell Czech Republic! We played we drank we howled at the moon, the past two weeks were amazing! You are beautiful and I can’t wait to see you guys again, until then, Na Zdraví!

 

Spojeno tagy: , , ,
Posted in: Reporty