Šrumec 2015 v Jetřichově

Posted on 23.2.2015

1


V sobotu 7. března 2015 zahrají v Kulturním domě v Jetřichově u Broumova na Šrumci 2015 Kiss Me Kojak, Guantanamo Party Program, Ptakz, Kluci a En Sterd.

Leták na akci

Leták na akci

Kiss Me Kojak (web, bandcamp)

Dlouhou dobu jsme usilovali o koncert River For Sale, což byla předchozí kapela seskupená kolem basáka Hukota. Jejich existenci jsme nakonec bohužel promeškali. Proto přišlo na řadu nahánění jeho nový kapely Kiss Me Kojak a po pár letech jsme úspěšný. Z Varnsdorfu přijede nekompromisní parní válec poháněnej dvěma baskytarama. Pokud máte pochybnosti o trumpetě v jakýkoliv kapele, tihle pánové vám je rychle rozeženou. Pro stručný přiblížení historie doporučujeme rozhovor s Hukotem.

Guantanamo Party Program (web, bandcamp)

Prvotní ideou bylo udělat pořádně hlučnou akci, do čehož parádně zapadli Guantanamo Party Program z polský Vratislavi. Pomalý rozmáchlý skladby jsou postupem času pořád promakanější bez toho, aby se vytrácela zabijácká energie. Kluci spolu hrajou už víc než osm let a mají vydaný dvě velký desky. Většina z nich hrála v dalších hc punk kapelách, což se projevuje v jejich lásce sedmipalcovejm splitům. Podíleli se už na třech a zatím poslední vydali letos v lednu společně s Hard to Breathe.

Ptakz (web)

Pod hlavičkou Ptakz se sešli Edoshův Kur-ník, SEkS, Idkfa a Q-beat. Přitlačili na beatu i ve slovech a na začátku letošního roku se vydali na první větší turné. Rapující dada hovada, lítající rapující gango-hejno. Po delší době pořádný rapy na Šrumci.

Kluci (web, bandcamp)

Jediný současný broumovský pankáči, který to mají rádi elektro. Sbírají sílu na vydání novýho materiálu a objíždějí domácí kluby. V časopise psali, že patří mezi několik formací, které odvážně kříží kytarovou hudbu s taneční elektronikou („Broumovští Kluci nabídli tuzemskou odpověď na módní vlnu nu-rave.“) Je to pravda?

En Sterd (web, bandcamp)

Kapela z Trutnova, kterou jsme našli na internetu při rešerších na téma „zajímavý regionální kapely“. Společně s váma se necháme rádi překvapit. Pánové berou inspiraci u nejlepších mistrů (viz video), proto očekáváme dobrej koncert.

Koncert začne v 19 hodin, vstupný bude 120 korun. Těšíme se na setkání s váma!

 

Posted in: Pozvánky