Anthropoidův benefiční singl

Posted on 9.3.2015

0


Broumovák Honza „Abbé“ Hamerský, který vystupuje jako Anthropoid, vydává v těchto dnech benefiční singl na podporu o.s. Nový prostor. Singl si můžete poslechnout na téhle adrese, kde si ho můžete i rovnou zakoupit.

Anthropoid

Honza k vydání singlu říká:

„Asi před půl rokem v důsledku zdanění stoupla cena jednoho výtisku Nového prostoru ze čtyřiceti na padesát korun. Nejenže vzniklý desetikorunový rozdíl bez viditelného užitku připadá státu. Následkem toho bezdomovcům, jejichž přežití závisí rovněž na pouličním prodeji tohoto časopisu, výrazně poklesl odbyt.

Na protest proti tomuto asociálnímu opatření jsem se proto rozhodl stažení svého nového singlu „V noře“ z připravovaného třetího a posledního EP „Sběrné surovosti“, jež pojednává o životě na hraně mezi bytím a nebytím, zpoplatnit deseti korunami a veškerý zisk věnovat právě o. s. Nový prostor.

Zdůrazňuji, že případným stažením toho singlu nanejvýš vyjádříte svůj nesouhlas se zbídačováním už zbídačených. Chcete-li bezdomovcům skutečně pomoct, můžete buď prostřednictvím finančního daru ve prospěch účtu 3403072379/0800 o. s. Nový prostor, zapojením se do anarchistické iniciativy Food not Bombs, nebo ještě lépe zasadit se o rozsáhlou systémovou změnu, která by předešla dalšímu ožebračování širokých vrstev obyvatelstva.“

Podporujeme!

Spojeno tagy: ,
Posted in: Ostatní