Jared Paul, Tim Remis a další míří do Soulkostela

Posted on 22.6.2016

0


Přichází léto, tábor kolem Soulkostela zaplní děti, takže v pátek 24. června 2016 máme poslední příležitost se v lesním areálu vyřádit. V promotérský spolupráci s Brohem se nám nakonec lineup nafouknul na pět položek. Přijedou Jared Paul, Tim Remis, Kazuke, Mermomoc a Kolona. Country & hip hop večer.

letak

Jared Paul je americkej rapper, kterej se poprvé vydává na cestu do střední Evropy. K rapu a hip hopu se dostal od spoken word, hrál dokonce v punkový kapele, takže je jasný, že tady nepůjde ani tak o formu, ale hlavně o obsah. A poselství je jasný – současnej kapitalismus není ideálním společenským uspořádáním. Taky to vypadá, že s Jaredem se bude dobře povídat o jídle. Poslechněte si desku níže, na níž má feat mj. Ceschi, kterej provětral Soulkostel v lednu.

V punkový kapele, dokonce hned v několika (mj. Auxes, Sweet Cobra), hrál i Tim Remis. Toho si určitě pamatujete z koncertu před třema rokama v Jetřichově. Bylo to skvělý – chlapík s bendžem v obrovskejch prackách zpívá neuvěřitelný písničky. Nejdřív uvnitř během „klasickýho“ setu, po pár pivech potom i venku před hasičskou boudou. Jaký to bude tentokrát? Poslechněte si songy z EP, který vyšlo na Lokal rekorc.

Širší představení si zaslouží další nováček na Broumovsku, Kolona. Za projektem stojí Mazi, jinak taky krom jinýho bubeník hc kapely Gattaca. Nečekejte nic jinýho než poctivej rap. Kolona nebude na pódiu sám, objevit by se měl taky beatboxer Johnybeat a zpěvačka Eia. Náš agent na sobotního koncertě v Plzni psal: „Kolona je za poslední dobu nejlepší česká věc!“ Tomu samozřejmě rádi věříme. Poslechněte si starší desku, nová by mohla být venku do konce týdne.

Na závěr si můžeme představit – i když jen formálně, protože je samozřejmě všichni znáte – skoro domácí Mermomoc a Kazuke. Přes Broheho jsou personálně propletený. V Mermomoci doprovází Brohe raperra Archeho. Je to jiný, než 99 % hiphopu, co jste kdy slyšeli, ale proto je to tak silný. Kazuke tvoří Brohe společně s Kazanem a na akustické nástroje hrají písně plné lásky.

Soulkostel stojí pořád na svým místě u Vernéřovický studánky.Podle předpovědi počasí bude krásnej letní den. Jako vždy je na místě možný přespat. Vstupné bude 150 korun.

FCB event zde: https://www.facebook.com/events/1696161000650252/

Těšíme se na vaší návštěvu!

Posted in: Pozvánky