Timber Rattle a MaVa probouzí Soulkostel

Posted on 20.3.2017

0


Sněhy jsou pryč, běžkařská stopa, která celou zimu obepínala Soulkostel, se vpila do země. Přicházející jaro otevírá i vrata bývalého kostela u Vernéřovické studánky. V pátek 31. března 2017 přijedou zahrát Timber Rattle a MaVa.

Timber Rattle je kapela kolem Adama Parkse, rodáka z Blue Ridge Mountains v jihozápadní Virginii. V roce 2010 vydali první desku, od té doby stihli ještě jedno EP a dvě další desky (všechny jsou k poslechu na linkovaném kapelním Bandcampu). Poslední album The Clearing vyšlo na experimentálním labelu Lokal Rekorc a noticka uvedená na zdejším webu vystihuje hudbu kapelu asi úplně nejvíc: “Sorry that again i’ve been out of touch… I am living on a mountain top with no internet and do not make it to town much.”

Profil zde.

 

Druhou kapelou bude MaVa, neboli duo Majda & Váša (ano, znáte ho z Or a Vlněny). V sestavě piano a cello tvoří hudbu, která podle Váši tvoří „prostor, který spíš čeká na to, až si ho někdo sám vyplní“. Hudbu minimalistickou, klidnou, povznášející.

Rozhovor zde.

 

Koncert začne ve 20.30 hodin. Už je asi zbytečný opakovat, ale pokud budete chtít na místě přespat, je to bez problémů možný (v Soulkostele je čisto a útulno, vezměte si spacák). Taky se vám budou hodit přezůvky, tenisky nebo teplý ponožky. Soulkostel najdete na konci vesnice Vernéřovice na Broumovsku.

oso010_plakat_soulkostel_TR-MaVA-A3

Leták na akci od Archeho

Facebook event (za šíření povědomí o akci budeme moc vděčný): https://www.facebook.com/events/292241384504628/340612613000838

Posted in: Pozvánky