SOLO SOULKOSTEL #1: Andy the Doorbum, Ceschi a Palma

Posted on 7.6.2017

1


Pičusové už klepou na vrata Soulkostela a proto dovolte, abysme vám je ve zkratce a po trojičkách představili. Většinu určitě znáte, ale v lajnapu jsou i úplný nováčci, tak se pokusíme dát k dobru i pár slov o nich.

Nově se – jak se tak běžně blbě říká – na „sólovou dráhu vydala“ Palma, jinak polovina dua Leto. Sama k tomu říká: „Kvůli One-Man-Pičus festivalu v Soulkostelu jsem zrealizovala svuj dlouhodobý plán zkusit muziku sama. S Indošem je to zabíračka, přestože výsledky jsou pro nás ohromující. Moje duše je o něco křehčí a temnější a todle je skvělá příležitost se dosyta otevřít. Věz že i já nevím kam to povede, jen tuším, že na tomdle magickým místě všechno klapne.“ Palma ještě žádný sólo materiál nenahrála, ale snad nepohrdnete novým klipem Leto k písni Sochy z jejich právě vydané desky Krok pro člověka.

Další dva jezdci už na „sólové dráze“ chvíli jedou. Před rokem a půl už do Soulkostela přijeli v rámci svýho společnýho turné, nyní se tam protnou dráhy jejich sólových tour. Ceschi napsal ke koncertu ve Vernéřovicích toto: „In Vernovice there stands an old church surrounded by fields, the Soulkostel. It’s insides are filled with spirits of those who have passed through, bizarro sculptures and sounds of the lost and found alike. Performing at Soulkostel during a snow storm last year was an unforgettable experience. Come share another rare evening with us for the Solo Soulkostel Fest.“ Od poslední návštěvy stihnul vydat spoustu nových věcí a následující multitrack shrnuje v jednom všechnu barevnost jeho muziky: rap – punk – folk a hlavně velký srdce.

Všichni pičusové, kteří přijedou ke Studánce, budou originálové. Jeden – Andy the Doorbum – ale přecijen v tomhle směru vyčnívá. Minule jsme čekali chlapíka s akustickou kytarou a místo něho se na pódiu vynořilo skoro třímetrový monstrum a všem spadla brada. Podle ohlasů je jeho současný tour ještě o kousek přesvědčivější… Nechte se lapit. „Soulkostel is one of those magical places in the world that as a performer you feel lucky to share your art in. I, Andy the Doorbum, would be honored if you would join us for the one-man acts festival there“, dodává Andy.

Akci pořádáme společně se Silver Rocket – na jejich webu najdete taky spoustu užitečnýho infa.

Praktický informace jsou ZDE.

Posted in: Pozvánky