Astronautalis v Broumově v klubu Eden

Posted on 12.9.2017

0


Příhodná poloha Broumova mezi Mělníkem a Varšavou způsobila, že se u nás v úterý 19. září 2017 zastaví v rámci už svýho několikátýho evropskýho tour Astronautalis. Protože to bude uprostřed pracovního týdne, chtěli jsme zjednodušit logistiku a Astronautalis rozbalí svou show v undergroundovým klubu Eden přímo v Broumově. Předskočí mu Kluci.

Co k tomu říct? Můžeme začít tím, že jsme všichni Andyho (jak zní jeho civilní jméno) velký fanoušci a na jeho koncerty se rádi vracíme. Poprvý hrál Astronautalis v Česku v roce 2009 a od tý doby se sem pravidelně vrací. Přestože teď už bez problémů vyprodal Lucerna Music Bar v Praze, hrál na Rock for People nebo na slovenský Pohodě, neváhá se na svejch cestách zastavit i v nejzastrčenějších koutech čůrakova mlejna. Proto ho můžeme přivítat i u nás.

Za těch devět let se Astronautalis posunul, jak zvukem, tak projevem. Zatímco na počátku působil jako trochu vyjukanej klučík, kterej se s notebookem s nálepkou „Don’t tell my mother I’m a trucker. She thinks I play the piano in a whorehouse“ (měl ji tam, že jo?) přijel přesvědčit, jak ho přijmou v Evropě, teď se vrací jako suverén. Tehdá i teď ale válcuje kluby svým proudem nekonečný energie, utírá se nezbytným kapesníkem a baví!

Na internetech je samozřejmě k najití spousta jeho muziky, tak pro ilustraci třeba po jednom klipu z posledních třech desek.

Trouble Hunters – jednoho ze zabijáků hraje kolega Rickolus.

Dimitri Mendeleev – jeden z hitů z desky This Is Our Science.

Sike!

Zbývá představit Kluky, boy band z místní rapový scény.

Koncert začne ve 20 hodin. Vstupné bude 150 korun. Undergroundový klub Eden najdete v Broumově v továrním areálu na břehu Stěnavy (bývalá Drutka) v Žižkově ulici. Další informace v eventu na FCB.

ASTRO srumec_press.png

Posted in: Pozvánky