Tři kytaroví mágové v Soulkostele

Posted on 27.6.2018

0


Na sobotu 30. června 2018 se nám podařilo dát dohromady soupisku, která bude neobvyklá nejen tím, že se nám jména vystupujících nechtěla vejít do titulku. Budou to totiž kytarový orgie (pokud si pod tímhle pojmem ale nepředstavujete nějakou pitomou kytarovou onanii). Přijedou Kevin Robert Thomson is Hazel Atlas, Yeresunvetsin a Jakub Šimanský.

Kevina Roberta Thomsona, který se skrývá za nickem Hazel Atlas, budete znát nejspíš ze sestavy Enablers. Pro přiblížení jeho tvorby s dovolením citujeme pány z Holubníku, kteří to vystihli úplně přesně: „Jezdí s kytarou, hraje a zpívá. No, zpívá… Spíš jako by svym hlasem kytaru doprovázel, doplňoval. Jeho zpěv je spíš introvertní, otočenej směrem dovnitř. Ven se dostane jen to, co Kevin pustí a zároveň posluchač je schopen vnímat. Symbióza nutná! Je to taková tichá, rozjímavá krása.“

Veřejná nahrávka projektu Yeresunvetsin ještě neexistuje, takže je nutný věřit zákulisním informacím. V projektu se sešel Bazdesh s J. Kejzlarem. Zatímco první jmenovaný hraje na kytaru, druhý recituje básně.

Třetím do party bude Jakub Šimanský, kterého můžete znáty z kapely Unna, kde ale sedí za bicíma. Na svý sólový dráze putuje se španělskou a havajskou kytarou a sází dost neuvěřitelný kompozice (ano, tohle slovo je možný použít). Ve spojení s akustikou Soulkostela by z toho mohl být neopakovatelný zážitek.

Závěrem dvě technický poznámky. S prázdninama začínají v bezprostřední blízkosti Soulkostela dětský tábory, 30. června už budou na místě děti. Zvažte prosím, jestli musíte dojet autem až ke kostelu, pokud byste ho mohli nechat ve vesnici, budeme rádi. Na místě by mohl být problém s parkováním. Taky vás poprosíme, abyste nekouřili přímo před kostelem, ale ve vyhrazené zóně bokem. Díky!

EVENT s časovými a mapovými souřadnicemi. Po koncertě je možné nocovat přímo na místě.

 

Posted in: Pozvánky