Andy the Doorbum je zpět, podpoří ho Šoumen

Posted on 13.8.2018

0


Do vernéřovického Soulkostela se v sobotu 8. září 2018 vrátí americký písničkář a performer Andy The Doorbum. Společnost mu bude dělat další nemenší originál – Šoumen z Polabí (Pojizeří). Koncert začne po osmé hodině večerní.

Před prvním koncertem Andyho The Doorbuma v Soulkostele jsme o něm psali jako o týpkovi, o kterým toho tolik nevíme. „Každopádně podle videí na YouTube vypadá na hodně svéráznýho samorosta, vlastně na typickýho obyvatele Soulkostela nebo spíš okolních lesů“, dodali jsme. A ano, trefili jsme se. Před zářijovým koncertem Andy napsal: „One of my favorite places to perform in the entire world. This beautiful old church in the forest on the Czech and Polish border is a truly magical place. So honored to be returning there soon.“

Kdyby v sobotu 8. září před váma v Broumovskejch stěnách vyšel z časoprostorový mezery poutník s modře žíhaným batohem, navigujte ho prosím do Soulkostela. A následujte ho:

Fragment minulého vystoupení v Soulkostele:

Abysme zachovali pořadatelskou kontinuitu, zveme i tentokrát týpka, o kterým toho tolik nevíme. Naživo jsme ho neviděli, na internetu se neprezentuje, dokonce není k nalezení ani žádný live video. Všichni, kterým věříme, ale o něm referují pozitivně. Nakonec se ukázalo, že je „někde od Turnova“. Hraje na nástroje vlastní výroby, dokonce s ním na kytaru hostuje robot, kterýho si sám vyrobil. Šoumen.

oso013_plakat_Soulkostel_8-9-18

Další informace o koncertu najdete v EVENTU na FCB. Pořád platí, že v Soulkostele je nutné sejmout při vstupu na koncert venkovní obuv. Přezůvky vlastní, případně je zde několik párů erárních. Po koncertě je na místě možné velice pohodlně přespat. Spacák vlastní, případně jsou tady erární deky.

Posted in: Pozvánky