Soulkostel PUNK! Uštkni, Aliusterra a další

Posted on 21.10.2018

0


Máme tyhle akce s lokálníma kapelama moc rádi. Přijedou kapely složený z lidí, který už u nás často byli jako fanoušci (nebo s jinejma svejma kapelama), dáme si pár piv, pokecáme a hlavně si poslechneme muziku, která vzniká v různejch koutech Česka. Další pokračování seriálu v sobotu 27. října 2018 v Soulkostele.

První zmínku si zaslouží Uštkni. Zdenda, kytarista týhle kapely z Rožnova pod Radhoštěm (jasně, víc už bysme tím pádem nemuseli dodávat…) je něco jako die-hard fanoušek Soulkostela – už sem několikrát z Rožnova dorazil na koncert (247 km, ať to nemusíte hledat). Slovo dalo slovo a dohodli jsme se, že jednou přijede s celou kapelou. Za sebou už mají pár desek nebo třeba i účast na kompilaci Crooked to Death. Poslední nahrávka se jmenuje Bez boha, bez ďábla

…a vyšla jako split s brněnskou Aliusterrou, která svou část pojmenovala Trip falešné svobody. Aliusterra dorazí do Soulkostela taktéž. Když už byla řeč o kompilacích, tak tady se sluší uvést, že Brňáci mají za sebou zásek na vinylu Na krev, kde se sešli společně s Innoxia Corpora nebo Dezinfekcí. Takže hřiště je vykolíkovaný dost jasně.

Další dvě kapely to nebudou mít až tak daleko. Když jsem přemejšlel o další kapele, potkal jsem cestou z práce před hospodou Sáloše, kytaristu Postea a bylo jasno. Koncert jsme dohodli obratem a můžete se těšit na crust/post-hardcore jízdu inspirovanou třeba Fall of Efrafa. Nový album Město právě vychází!

Klinger se sešli kdesi v okolí Trutnova. Na kytaru hraje Váca, další z ultrapravidelnejch návštěvníků Soulkostela, u mikrofonu řádí Zdenda aka Ferenc, muž mnoha talentů (např. bubenickýho – viz Gedale). Bude to krátký, intenzivní a bude to námrd.

Závěrem stručný opáčko data: 27. říjen 2018. Začneme po 19 h, vstup bude 150 korun. Na místě je možné pohodlně přespat ve vlastním spacáku a je nutné se přezouvat do papučí. Těšíme se na vás!

OSB

soulkostel punk(1)

Posted in: Pozvánky