Přijíždí Star Club West, Prune a Zapomělsem

Posted on 13.11.2018

0


Pro letošek poslední koncert v Soulkostele se zhoupne na melancholický vlnce. Přijede belgická kapela Star Club West a dva české sóloprojekty – Prune a Zapomělsem. To vše v sobotu 17. listopadu 2018 v bývalém chrámu božím ve vsi Vernéřovice.

Star Club West, kapela z belgických Antverp, která skládá a hraje krásný písničky. Jak se píše jinde, je to někde v hájemství Yo La Tengo, Pinback nebo Tortoise. V kapele hraje kytarista Chris, kterého jste museli zaznamenat v koncertní sestavě Paramount Styles (před sedmi lety odehráli i legendární last minute koncert v broumovské Ambře). Navíc dělají rozomilý videoklipy.

Doprovod obstará písničkářská dvojice z Moravy a Slezska. Prune je brněnská folk-popová písničkářka, debutovou desku Kruhy vydala pod producentským dohledem Martina E. Kyšperského (Květy). Zapomělsem je lo-fi písničkář z Jeseníku ovlivněný melancholií tamních hor. Loni vydal album Nad hlavou, na spadnutí je letošní novinka. Tento měsíc spolu odehrají několik společných koncertů a zastaví se i ve Vernéřovicích.

O víkendu má být docela chladno, proto doporučujeme teplé spodní prádlo a ponožky. Svařák bude, na místě opět možnost přespání. Vstupné bude 150 korun.

star_club_west

Posted in: Pozvánky