Decultivate s Baestien a dalšími v Soulkostele

Posted on 30.4.2019

0


Je to tady, načínáme další půlsezónu v Soulkostele. Pozvali jsme čtyři domácí kapely a doufáme, že to bude stát za to, i když odpadli původně plánovaní fvtvre. Zastavte se v Soulkostele u Vernéřovické studánky v sobotu 4. května 2019. Začneme po 20 hodině.

Po roce se vrací Decultivate. Loni to v Soulkostele rozčísli a slibujeme, že letos to bude ještě lepší: do sestavy vplul baskytarista a změnil se frontman – nově za mikrofonem najdete Zdendu Frýbu, kterýho určitě znáte ze soulkostelního baru nebo z kapel Klinger či Gedale. Mrkněte na klip, kterej začíná v Soulkostele.

Poprvé k nám přijedou Baestien. Z dalekého západu Čech přivezou mix post-metalu a crustu, možná už i nové skladby, které by měly vyjít opět na Alerta Antifascista Records.

Kluci nedávno polotajně vypustili na Spotify nový EP, takže si můžete doma nacvičit taneční kreace. Skladbu Leave Me Alone, ke který vzniknul i klip na EP taky najdete.

Díru po fvtvre na poslední chvíli zacelili Jay-Zen, za což jim patří dík. Stejně jako v lednu na Šrumec přijedou i tentokrát s novým reunionovým zvukem, bez elektroniky. Ochutnejte ve videu níže.

Soulkostel najdete na konci obce Vernéřovice na Broumovsku. Pokud můžete, zkuste prosím dorazit pěšky. Na místě je možné po akci přespat ve spacáku. Na koncert se vstupuje po přezutí do bačkor nebo podobné domácí obuvi. Těšíme se na viděnou!

 

Posted in: Pozvánky