Letní Eden: The Pau & Bolehlav

Posted on 22.7.2019

0


The Pau a Bolehlav v nedávných dnech absolvovali masivní východoevropské turné. V nasazení ale nepolevují – čeká je další prodloužený víkend na cestách. Ve čtvrtek 25. července 2019 se zastaví v broumovském Edenu, který se nám stal vítaným azylem pro koncerty uprostřed týdne. Přijďte si užít pěknej letní den!

The Pau se při svém prvním výjezdu do Česka ozvala, že by si chtěla zahrát v Soulkostele. Na to místo narazila náhodou přes Google. Tehdá napoprvé to nevyšlo, ale od té doby jsme už Paulinu přivítali dvakrát. Pomáhali jsme ji taky vydat kazetu a bookovat nějaké další koncerty v Česku. Její muzika i přístup nás oslovily, výše zmíněné budiž toho zárukou. Samozřejmě věříme, že by tohle všechno mohlo oslovit i vás.

The Pau koncertuje hodně intenzivně, poctivou polovinu jejího setu už nyní tvoří nový skladby z chystaný desky. Ta už měla být venku, ale nakonec vyjde až na podzim. Přesto si můžete poslechnout aspoň singl Raj – Paulina zvolnila v tempu, ale v síle výpovědi určitě ne. Pokud si chcete připomenout starší věci, první deska Ku je pořád k dispozici.

Bolehlava už jsme taky jednou přivítali v Soulkostele, tehdy to byl jeden z jeho prvních koncertů vůbec. Michal se s novým projektem vrhnul zvukově hodně daleko od toho, co tvořil dříve jako sólista nebo později jako frontman kapely noAR+IS+. Bolehlav vytváří hustý electro koláže, do kterých deklamuje stručný texty. Právě vydal svoje první EP Don’t Believe in No Ghosts na francouzským labelu audiotrauma.

Koncert začne ve čtvrtek v undergroundovém klubu Eden v Broumově po osmé hodině. Vstupné bude 100 korun. Těšíme se na vás!

pau_bolehlav

Posted in: Pozvánky