Čtyřnálož: Dr Fleischman, Děti deště, Gattaca a PRIG

Posted on 21.10.2019

0


Extrémně teplý říjnový počasí nám hlásí, že už brzo nás to zřejmě všechny spláchne a přežijou jen prvoci a Vašek Klaus mladší. Rokenrol ale může znít do posledních světa dní, proto přivážíme další porci kapel do Soulkostela. V sobotu 26. října 2019 přijedou Dr Fleischman, Děti deště, Gattaca a PRIG.

Dr Fleischman z Pieńsku na polsko-německým pomezí jsou naši dobří známí, tenhle koncert si v podstatě vyžádali – jistě rozumíte, proč je pro kapelu z Polska tak lákavý koncertovat v kostele. Hráli u nás několikrát, zatím poslední koncert na dvacetiletí Šrumce se setkal s neuvěřitelným ohlasem. V sobotu to nebude jiný. To bedzie piękny dzień! (Nelekněte se, videoklip nemá konec.)

Gattaca je už deset let jedním ze základů český hardcore punkový scény. Právě dali ven novou desku Monumenty selhání, kterou můžete nastudovat třeba tady. Špinavý kytary a vokál, veganství, politika. Hodně politiky.

Jsme notorický fanoušci labelu Silver Rocket. Je jen málo kapel z týhle stáje, který u nás nehrály. Po sobotě se k nim přiřadí (konečně!) i Děti deště. Asi jsme tušili, že bude vhodný pozvat je, až nahrajou svoji nejlepší desku. Pokud chcete vědět, jak se dělá hluk …v bytě nad řekou, přijďte si je poslechnout – uhranou vás.

Nabídek na koncerty nám chodí desítky a desítky. Většinou není možný (ani vhodný) se vším proposlouchávat, ale někdy člověk to tlačítko play zmáčkne. K tomu si řekne, že je dobrý dát šanci i začínajícím kapelám, protože někdy musí vyrazit na svoje první turné. O Berlíňácích PRIG víme málo, vlastně nic, ale jedinej song, co mají venku, zní dobře!

Koncert začne v sobotu 26. 10. 2019 po 19 hodině. Jako vždy upozorňujeme, že v Soulkostele se přezouvá a dá se tam po koncertě přespat. Pokud to není nezbytně nutné, nejezděte prosím autem až přímo k Soulkostelu, ale parkujte dole ve vsi. Pozvánka na FCB zde. Plakát je od Michala Boučka, díky!

oso016_Soulkostel_A3+

Posted in: Pozvánky