Samana a Archívny chlapec zavřou Soulkostel

Posted on 13.11.2019

0


Všechno pěkné jednou končí – stejně jako krátká, ale intenzivní podzimní sezóna v Soulkostele. Sbohem v období přízemních mrazíků a deště přijedou dát Samana a Archívny chlapec. Pokud přijmete naše pozvání, můžeme se vidět v sobotu 16. 11. 2019 na obvyklém místě od 19 hodin.

Samana je anglické duo, které hraje meditativní muziku rámovanou krásným vokálem. Ve své hudbě čerpají z nomádské zkušenosti – rok jezdili se svým obytným autem po Evropě. Mrkněte na video. Recenzenti je řadí někam mezi Nicka Cavea, Mazzy Star a Sigur Rós… Přesvědčit se můžete třeba poslechem posledního alba Ascension, které doprovází nádherné vizuály, stejně jako celou pouť Samany.

Za Archivným chlapcem stojí písničkář Richard Vávra. Na kontě má dvě alba – jedno s akustickou kytarou, druhé v bohatších aranžích s kapelou. Toto album ale přivedlo „Archiváča“ ke zjištění, že akustická kytara a hraní sólo je to, co ho naplňuje nejvíc, a takto momentálně nahrává i svou třetí desku a přijede do Vernéřovic.

Pod čarou jako vždy připomínáme, že v kostele je možné po koncertě přespat. Vstupné bude 200 Kč a budeme rádi, pokud pozvete své známé – třeba prostřednictvím Facebooku. Nezapomeňte si drobné na občerstvení, catering bude mít tentokrát na starosti Kafé!Kafka. Na viděnou v sobotu!

samana_tour

Posted in: Pozvánky