Vstupenky

Pokud máte zájem pořídit si lístek na koncert Vypsané fixy & Nesbitt’s Inequality (29. 9. 2018, Soulkostel u Vernéřovické studánky), postupujte prosím podle těchto pokynů.

1. Napište na email soulkostel@gmail.com o jaký počet vstupenek byste měli zájem. Jedna vstupenka stojí 250 Kč, maximálně je možné objednat pět vstupenek z jednoho emailu.

2. Obdržíte email s odpovědí, ve kterém vám napíšeme číslo účtu pro platbu a údaje pro identifikaci platby (VS). Jiná platba než bankovním převodem není možná.

3. Po připsání platby na účet vám zašleme identifikační kód(y), které budou sloužit jako vstupenky. Každý kód je unikátní, do Soulkostela projde první člověk s každým kódem. Proto je ve vlastním zájmu nikde neukazujte.

4. Pokud to v Soulkostele neznáte, počítejte prosím s těmito omezeními: (a) na místě je nutné se přezouvat do papučí či jiné vhodné obuvi, (b) až k Soulkostelu není možné dojet autem, počet parkovacích míst je značně omezený, je nutné zanechat auto ve vesnici Vernéřovice a kousek dojít pěšky.

Díky a těšíme se na vás! Všechny podstatné informace najdete na našem blogu nebo v eventu na Facebooku.

Reklamy
%d bloggers like this: