Šrumec – 15 let od prvního koncertu

Posted on 30.12.2013

1


Srumec 2014_maly web

Za pár dní to bude přesně 15 let od chvíle, kdy jsme v Hejtmánkovicích uspořádali první koncert. Na sobotu 18. ledna 2014 jsme pozvali do kulturáku v Jetřichově u Broumova celkem sedm kapel, abysme tohle výročí oslavili. Věříme, že se nám podařilo dát dohromady zajímavou sestavu – věřte, že jsme se u toho dost hádali. Nakonec jsme sáhli po následujících umělcích:

Čokovoko

„Nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně“.

Sme jing a jang zpívající pudřenky, jablíčko
a hruštička, hrášek a lusk, cukr a bič, Tom a Jerry,
Nagasaki a Hirošima, podprsenka a tanga,
Koranteng a Borhyová, prostě se doplňujem.

Já, Adélka (temná mamba) mám motto :
“Life is life, na, na, nanana.” (skupina Opus)

Já, Zuzka (ta, co se míň hýbe) si spolu
s Indy a Wichem myslím :
“Na studia nechodím, ale stejnak mi to pálí,
každej plujem na svý arše, velký nebo malý.”

Snažíme se dělat dobrou hip-hopovou
hudbu, která Vás, naše posluchače,
osloví a neurazí.

Audio Attaché

Kytarovka chlapců z Prahy. Trochu to zavání kavárnou, ale hrajou moc pěkný písničky s chytrejma textama, což není v tomhle žánru úplně obvyklý. Momentálně se chystaj na nátáčení desky u Ondřeje Ježka.

Kontroll

Dva bratři z roviny u Kolína. Už u nás dvakrát hráli a protože milujeme jejich muziku a celkově cejtíme obrovskej respekt k tomu co a jak dělaj, nemohlo je pozvání minout. Deverova chyba pro primitivy, zástupci pro nás zásadního labelu Silver Rocket a chlapíci, který určitě neodmítnou vaše pozvání na panáka. Výkvět, elita.

Mermomoc

Arche a Brohe z Krkonoš (bulvární vložka: Arche měl děda z Jetřichova, takže je trochu náš). Beaty, semiakustická kytara a vynikající Archeho texty. Právě vydali svojí první desku Kde je člověk, když spí?, na jejíž vinylový podobě se podílel label Polí5. U nás už kdysi předskakovali Bonusovi. Brohe je autorem letáku na akci.

Kluci

Kluci, dříve Kluci z marmelády a v počátcích Instrumentální marmeláda. Pětka, která vypadá, že ví co chce hrát a taky se jí to i daří. Nejzajímavější kapela na Broumovsku.

Karma Makaka

Další kapela Oldy Jelínka a Petra Grima, který u nás hráli v dávnejch časech se svýma předchozíma kapelama, mj. třeba Laxans nebo Jay-Zen. Po Aroma Lososa se reinkarnovali jako Karma Makaka.

Pantau

Nová broumovská kapela kolem Viktora Nováka.

Sál kulturáku otevřeme kolem 17 hodiny, vzhledem k množství hostů a kapel začneme s muzikou přesně v 18 hodin. Vstupný bude 150 korun.

Posted in: Pozvánky